Prędkość, adrenalina i wytrzymałość!

Strona użytkownika ariel

Prędkość, adrenalina i wytrzymałość!

Strona użytkownika ariel

← wróć

Nowa nadzieja

Ariel Bogdziewicz, sobota 00:00, 23 listopad 2013 | odsłony 220 | komentarze 4

 • Aktywność Rower
 • Dystans 45.84km
 • Czas 01:40:53
 • Vavg 27.26km/h
 • Vmax 49.83km/h
 • Pod górę 314m
 • Kalorie 1531kcal
 • Temperaturaavg 5.9C
 • HRavg 173 (82%)
 • HRmax 200 (95%)
 • Sprzęt Scott Speedster 20 (Szosowy)
 • Uczestnicy bs:Fuji54
Płaski trening we trzech. Dziś przełomowy dzień z wielu względów. Nic się nie wydarzyło w sumie poza tym, że przy samym końcu na Wojska Polskiego dogoniliśmy z Mateuszem jakiegoś gościa na miejskim rowerze. Stanęliśmy razem na światłach i jak tylko zaświeciło zielone gość wyrwał ile miał sił. Po 10 metrach zerwał łańcuch i zszedł na chodnik, a ja tylko słyszałem jak z tyłu Mateusz z niego polewa.

Cieszę się natomiast z kilku innych względów. Po pierwsze kupiłem sobie wagę i mogę znów robić pomiary. Tym razem schowałem ją przed kotami. Waga po treningu: 71.9kg. A to jest świetny wynik, rano miałem 72.3kg. Jeszcze na koniec czerwca miałem średnio 79.5kg po treningach. Schudłem 7.5kg.

Natomiast największą nadzieję na poprawę zdrowia daje wynik diagnozy testu medycznego, jaki ostatnio przeszedłem. Badanie o nazwie Vega Test wykrywa różne patogeny, które obciążają organizm: uczulenia pokarmowe, komórki rakowe, pasożyty. Alergia bardzo często jest spowodowana osłabieniem układu immunologicznego, który jest rujnowany przez obecność pasożytów. Okazało się, że mam kilka robali w sobie i to one mogą niszczyć mój organizm nawet od dzieciństwa. Wykrywalność pasożytów poprzez próbki kału mają skuteczność 15-20%, natomiast Vega Test ma skuteczność 95%. Dla niektórych to jest znachorstwo, ale wg mnie sposób działania tych badań oraz zabiegów ma sens.

Okazało się też, że mam nietolerancje na gluten i czekoladę. Koniec zatem z produktami z pszenicy, żyta, owsa i kakao. Lubię chlebek i bułeczki, ale jak mam się lepiej po tym czuć, to rzucam te frykasy w kąt. O skuteczności będę pisał na bieżąco. Badania te polecili mi znajomi, którzy bardzo szybko poczuli poprawę zdrowa. Mam nadzieję, że ja również wyleczę się z alergii, objawów astmy i bólu głowy. Tym samym zrezygnowałem ze szczepionek na alergię, żeby nie obciążać dodatkowymi alergenami organizmu. Będę też robił czyszczenie wątroby co dwa tygodnie, żeby wypłukać z organizmu toksyny.

Kategorie Treningi, Zdrowie

Komentarze
bs:barblasz, 23 listopad 2013, sobota 19:11
Nie tolerancja glutenu to teraz taka "choroba cywilizacyjna" , moja mama nie toleruje glutenu, miała straszne problemy z jelitami ale od kiedy trzyma dietę bezglutenową (dwa lata)wszystko objawy ustały ale powiem ci że wymaga to od niej mega samodyscypliny i czasu, więc POWODZENIA !!!
bs:zorro, 23 listopad 2013, sobota 22:25
Na razie na zakupach rozkładam ręce, bo "wszystko" jest z glutenem, nawet śledzie. Ale nauczę się z tym żyć, to jest pewne. Dzięki! :-) Zobaczę, czy będzie poprawa, a właśnie z tego co mówisz powinna być. Jestem już tak zdesperowany, że rzucę wszystkie glutenowe nałogi.
bs:barblasz, 23 listopad 2013, sobota 22:39
śniadania kolarskie cczyli owsianka ,dużo ryb , niestety odpada większość makaronów , w jeleniej koło przystanku na bankowej masz sklep ze zdrową żywnością - masz tam pieczywo bezglutenowe (chyba chleb tostowy) który jest całkiem git....
bs:birdas, 25 listopad 2013, poniedziałek 11:17
Powodzenia. Daj znać od czasu do czasu czy są postępy i poprawa zdrowia.