Prędkość, adrenalina i wytrzymałość!

Strona użytkownika ariel

Prędkość, adrenalina i wytrzymałość!

Strona użytkownika ariel

← wróć

Milczenie owiec

Ariel Bogdziewicz, piątek 00:00, 11 kwiecień 2014 | odsłony 552 | komentarze 5

 • Aktywność Rower
 • Dystans 44.71km
 • Czas 01:27:17
 • Vavg 30.73km/h
 • Vmax 53.13km/h
 • Pod górę 379m
 • Kalorie 1192kcal
 • Temperaturaavg 12.4C
 • HRavg 176 (83%)
 • HRmax 195 (92%)
 • Sprzęt Scott Speedster 20 (Szosowy)
 • Uczestnicy bs:Fuji54
Dwa barany się wybrały. Niezły wynik wytrzaskały. Przed maratonem siły postradały, ale nieźle zabawiały. Radość z roweru przede wszystkim. Nie ma co się oszczędzać i liczyć na cudowny wynik na maratonie, kiedy dziś też było bardzo fajnie! Co prawda jechaliśmy w kompletnej ciszy całe 40km, ale dobrze jest się czasem wyciszyć.

Mateusz nadal cieszy się dobrą formą, mimo, że nie jeździ ostatnio za dużo. Jednak już nie ucieka mi jak chce albo ja nie zostaję z tyłu, chociaż dziś były momenty kryzysowe u mnie i prawie już odpuściłem. Bym został z tyłu, ale wytrzymywałem do momentów, w których Mateusz też pasował. W sumie na to liczyłem, że takie momenty pasowania tempa będą występować. Siła jest, ale wydolności nie ma, tak to przynajmniej podsumował Mateusz. U mnie wydolności nigdy nie było, ale siła za to się pojawiła. Mam nadzieję, że się zregeneruję do niedzieli.

Waga po treningu: 66.0kg. Schudłem już tak dużo, że nawet buty do kolarzówki są już na mnie za luźne. Nawet jak klamra jest zaciśnięta na maksa, to mam luz w bucie. Muszę grube skarpety zakładać do nich.


Kategorie Ponad 30km/h, Treningi

Komentarze
bs:Mountventoux, 11 kwiecień 2014, piątek 20:57
Fajną trasę zrobiliście i tempo niczego sobie;) Zapisaliście się na zawody do Trzebnicy?
bs:zorro, 11 kwiecień 2014, piątek 23:08
Ostatnio przewiozłeś mnie trochę, to forma urosła :-) Nie zapisaliśmy się, bo Mateusz kończy 18 lat dopiero kilka dni po tym maratonie. Po za tym nie namówię go do startu, kiedy w jego mniemaniu nie ma formy. On dopiero zgodzi się na maraton jak będzie czuł, że zajeżdża bez problemu każdego w okolicy. Ale pogadam z nim jeszcze o tym o ile nie minął termin zapisów. Na pewno zaplanujemy szosowe starty w kolejnych miesiącach. A ja osobiście bez Mateusza na razie nie chcę jechać na szosowe. Głównie ze względu na niego brałbym udział na szosie, wówczas będzie raźniej mi i jemu.
bs:Mountventoux, 12 kwiecień 2014, sobota 14:11
Rozumiem. Z tego co wiem to jest możliwość startu poniżej 18 lat. Poza tym w Trzebnicy losują grupy więc i tak byście nie jechali razem. Chyba że będzie wielkie szczęście w losowaniu:) Tam jedzie każdy na swój rachunek nie patrząc na drugiego. Co innego w czechach tam jest start wspólny i można jechać razem:) Zapisy jeszcze trwają więc nic straconego. Trzebnica to generalna próba przed sezonem. Jak będzie w Trzebnicy tak będzie w całym sezonie. Jednym słowem warto tam się pojawić!!!!
bs:zorro, 12 kwiecień 2014, sobota 15:11
To jeszcze dorwę Mateusza i obgadamy temat. Rok temu jak się dowiadywaliśmy, to było tak, że opiekun musiał jechać (czyli chyba ja, ale z regulaminu wynikało, że ktoś z rodziny) razem z niepełnoletnim (Mateusz) z jednej grupy.
bs:Mountventoux, 12 kwiecień 2014, sobota 16:31
Ariel znalazłem regulamin :" Prawo startu w maratonie mają osoby, które ukończyły 18 lat. Młodzież w wieku 16-18 lat ma prawo startu po złożeniu u organizatora pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego wyłącznie na formularzu znajdującym się na stronie internetowej: www.supermaraton.org.
4. Osoby z kategorii K1 i M1 mają prawo startu w maratonach wyłącznie na dystansie MINI." Wynika z tego że Mateusz może startować bez opiekuna:)